Bize Katılın :)

Ne kadar yalnız çalışmayı sevsem de bu benim yardıma hiç ihtiyaç duymayacağım anlamına gelmez. Gerekirse bir ekiple çalışır ve harikalar yaratılmasına ortak olurum. Bu blog büyüsün istiyorum, kocaman olsun ve ele avuca sığmasın istiyorum. Bu yolda tek başıma ilerliyorum ama yanıma da yoldaş arıyorum. Gelin, bana eşlik edin ve bu yolda beraber yürüyelim. Ben yapabildiğim tek şeyi yapmak, sadece yazı yazmak istiyorum. Her şeye yetişemeyecek kadar yorgun ve yoğunum. Hiç çekinmeden yazın bana, küçük bir değerlendirmeden sonra bu işi beraber yürütelim!

Açık Olan Kadrolar
Editör: En önemli ve acil olarak doldurulması gereken kadrodur. Ben duygularımı, düşüncelerimi, yaşadığım coşkuları kaleme alıp yazarım yani geriye dönüp 10 kere kontrol yapamam ki zaten yazan ben olduğum için hatalı yerler benim gözüme takılmıyor. Gerçi bazıları günler sonra takılıyor filan sıkıntı oluyor. Bu sebepten bir editörümüz olsa, ben yazıları yayınladıktan sonra o okusa, bana bir mail atıp hatalarımı ve hatalı yerleri söylese, ben de düzeltsem. Böylece işler kısa zamanda yoluna girer.

Sosyal Medya Uzmanı: Uzman kısmı sizi korkutmasın. İnternet ile içli dışlı olmamız bizim için yeterli, bizim için diyorum ama hala şu an tek başıma yürütüyorum bu siteyi. Neyse, dediğim gibi ben yazılarımı yazıp kendi işimi tamamlayayım. Sosyal ağ paylaşımlarını da bu göreve gelecek arkadaş ilgilensin. Hiçbir kadro ağır ve zor değil, sadece hepsini ben yaptığım zaman bana ağır geliyor. Bu sebepten bir eleman da yazıları sosyal medyada yaysa, bana gerekli tavsiyelerde bulunsa çok güzel olur.

Yazar: Biri çıkıp bana "Hep sen mi yazacaksın? Zaten cumartesi ya da pazar yazıyorsun, hafta içi okurlar seni mi bekleyecek? Bana şans var, senin sitenin tarzına ve marka kalitene uygun yazılar yazabilirim." derse, tabi şans veririm. Bu kadar cesaretli biri yoksa bile gene de yazı yazma konusunda istekli olan kişilerin yazılarını küçük bir değerlendirme sonucu burada yayınlayabilirim. Kendi sitenizi kurmakla uğraşmayın ya da yazılarınızı yastık altında saklamayı bırakın ve bana yollayın. Bence anlaşabiliriz, hadi bana yazar olmak için yazın.

Başvuru
Kadroları açıkladım, ne istediğimi ve neler aradığımı söyledim. Burası kendine güvenen, bu güveni boş bir cesaret olmayan, yetenekli ve sorumluluk bilinci olan herkese açıktır. Bana 54talhacan@gmail.com adresine mail atarak ulaşabilir, hangi kadroyu istediğinizi ve o kadroya ne kadar uygun olduğunuzu yazabilirsiniz. Muhakkak size geri dönüş yapacağımdır. Sevgilerimle...   

2 yorum:

  1. Ya mesaj atıyoruz atmasına ama iletilmiyor ki Gmailiniz yok mu?

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Çok teşekkür ederim, kendisi küçük olan hatanın büyük sorunlar açtığını sayenizde gördüm. Aklım karışmış olacak ki gmail yerine eski mail adresimi yazmışım ve şimdi düzelttim. İlginize teşekkür ederim. Gmail Adresim: 54talhacan@gmail.com

      Sil